Hakkımızda

Eylül 2001’de kurulan A Prodüksiyon; etkinlik tasarımı, proje yönetimi, prodüksiyonu ve organizasyonu konusunda uzmanlaşarak, ulusal ve uluslararası alanda bir çok şirketin kurumsal iletişim danışmanlığını yapmaktadır.

A Prodüksiyon; doğru bilgilendirdiği, verdiği eğitimlerle çalışma hayatlarına katkıda bulunduğu, motive ettiği, satışlarını artırdığı, eğlendirdiği tüm müşterileri ile başarılı bir ticari deneyimi bugüne dek paylaştı; paylaşmaya da devam etmektedir.

Ekip olarak asıl  hedefimiz, müşterilerimiz için sorunsuz ve hatırlanacak deneyimler yaratmaktır.


Hizmet Stratejimiz

A Prodüksiyon teorik açıdan bakıldığında diğer firmalardan hiçbir farkı yokmuş gibi görünsede entellektüel birikimi, çalışma prensipleri ve fiyat politikasıyla farkını ortaya koyar. Temel anlamda organizasyon hizmeti veren A Prodüksiyon, yapılacak işin detaylarını müşteriye en basit dille sunar, yeni oluşumları takip eder ve yaratır. İsteğe göre, uluslararası boyuta da taşıdığı performanslarla; yer, mekan, zaman, kişi sayısı, konsept ayırt etmeden aynı profesyonellikte tüm yaratıcılık ve enerjisi ile çalışıp, müşterilerinin beklentileri üzerine çıkabilmeyi hedefler.


Nerelerde Buluşuyoruz?

-  Kurumsal buluşmalar ve etkinlikler

- Ödül törenleri, galalar, kutlama etkinlikleri ve konserler

- Açılışlar, açılış partileri, özel temalı partiler

- Ticari toplantılar ve yemekler

- Marka, ürün, firma lansman toplantı ve etkinlikleri

- Özel tasarlanmış motivasyon artırıcı etkinlikler ve programlar

- Kurum içi liderler veya çözüm ortakları onuruna düzenlenen toplantı ve     etkinlikler

- Özel tasarlanmış sergi ve sunumlar; bunlar için açılış etkinlikleri

- Eğitim programları ve konferanslar

- Tanıtım ve satışa yönelik stratejik pazarlama etkinlikleri

- İnteraktif ve geniş katılımlı tematik toplumsal etkinlikler (turnuvalar, spor etkinlikleri, roadshow, şenlik vb)

- Sahne sanatları, enstalasyon vb. etkinlikler


Nasıl Bakıyoruz?

Ulusal ya da uluslararası boyuta taşıdığımız prodüksiyonlarımızda,

- Açık veya kapalı alan,

- Ciddi veya eğlenceli,

- Alışılmadık veya geleneksel,

- 2 kişilik veya 20000 kişilik,

- Burada veya  orada,

ayırt etmeden, aynı profesyonellikle, her yerde ve her zaman, tüm yaratıcılık ve enerjimiz ile çalışıyor; sizin beklentilerinizin üzerine çıkabilmeyi hedefliyoruz.


Teknik Konular

Her etkinliğin başarısı kusursuz bir teknik altyapı ile sağlanacağından, A Prodüksiyon olarak etkinliklerimizde yaratıcı ve yenilikçi sahne tasarımı, prodüksiyonu, ışıklandırma tasarımı, ses-ışık düzeni, set ve senaryo, görsel multimedya, video sunum tasarımları ve prodüksiyonları, özel efektler, ilgili servisler ve  çözüm ortakları ile işlerin yönetilmesi konularına profesyonelce yaklaşırız.


İletişim

Etkinlikler, doğru iletişim ile amacına ulaşır. Bunun için gerekli her türlü tanıtım ve pazarlama odaklı videolar, kurumsal kimlik paketleri oluşturulması, basılı medya unsurları, yeni medya unsurları ve bunun gibi mesajın doğru şekilde ulaşmasını sağlayacak her türlü destekleyici konu ilgi alanımıza girer.


Bütçe Planlama

Her türlü etkinlik ve verilen hizmet için, şeffaf bütçe ön analizleriyle iş süresince müşteri bakış açısına en uygun ve tasarruflu yaklaşım, A Prodüksiyon olarak prensibimizdir.


Süreç

A Prodüksiyon olarak, ekibimizle çalışan müşterilerimizin, iş boyunca yaşanan tüm süreçten memnun olması, işi uzmanlarına bırakmış olmanın verdiği rahatlığı ve güveni hissetmesi öncelikli hedefimizdir. Biz,  bu süreçten sadece keyif almanızı bekleriz.

a produksiyon © 2001

a’nın hikayesi

art

eng